Historia Radia

today16 maja 2019 53

Background
share close

Radio Heaven to pasja i miłość do muzyki. Jesteśmy niekomercyjną stacją prezentującą szeroko pojętą muzykę klubową, która bardzo szybko zyskało uznanie wśród społeczności radiowej oraz klubowej rozwijając swoje ” muzyczne skrzydła” .

Jesteśmy społecznością pełną pasji, skupioną wokół muzyki.  Radio Heaven to również kontakty, wiedza muzyczna, doświadczenie dj’ów oraz prezenterów aktywnych zawodowo i najlepsza muzyka dopasowana do naszych odbiorców czyli Was słuchaczy. 

Doświadczeni prezenterzy i dj’e oraz nowy wymiar muzyki klubowej. Wszystko to z myślą o naszych słuchaczach i społeczności.

Oferujemy Wam:

  • muzykę: możesz rozkoszować się nią 24h online w dowolnym miejscu na świecie, cokolwiek robisz.
  • kontakty: dzięki naszej stacji, poznasz wielu ciekawych ludzi i nawiążesz nowe znajomości,
  • praca: staż, który pozwoli Ci rozwijać swoją karierę zawodową, pomoże poszerzyć spectrum możliwości w znalezieniu pracy w komercyjnych rozgłośniach radiowych czy też w klubach, zdobyć doświadczenie zawodowe.
  • wiedza: budowanie nowych doświadczeń i informacji muzycznych oraz trendów ostatnich czasów. Odkryjesz świat muzyki w nowym wymiarze.

Daj Się Porwać Muzyce !

RadioHeaven.pl

Written by: Radio Heaven

Rate it

Previous post

Rekrutacja

Rekrutacja Zostań prezenterem naszego radia i dołącz do naszej ekipy.   Radio Heaven poszukuje aktywnych i kreatywnych prezenterów oraz Dj-i z doświadczeniem. Dj-e oraz Prezenterzy/Prezenterki ubiegający/ubiegające się o współpracę z Radiem Heaven powinni spełniać wymagane przez nas kryteria rekrutacyjne: Wymagamy: ukończonego 18-ego roku życia, nienagannej dykcji, poprawnej polszczyzny i umiejętności płynnego czytania , ciepłego i miłego dla ucha głosu, wysokiej kultury osobistej, wiedzy dotyczącej transmisji muzyki i nadawania sygnału w technologii SHOUTcast, ambitnych i interesujących pomysłów na prowadzenie autorskich audycji, […]

today22 kwietnia 2019 104


0%