Polityka zwrotów

Background

Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez konieczności podania przyczyny, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki.

 

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane. Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki niż dane zamawiającego (np. adres do pracy) jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

 

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o chęci zwrotu, najlepiej poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem na adres [email protected].

 

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres magazynu wskazany przez Biuro Obsługi sklepu internetowego.

 

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

 

Sklep zwraca Konsumentowi pełną wartość towaru (z wyłączeniem ewentualnego odszkodowania za zmniejszenie wartości, o którym mowa na dole) oraz poniesiony koszt dostarczenia towaru od sklepu do Konsumenta, w kwocie najtańszego sposobu dostawy dostępnego w ofercie sklepu w dniu złożenia zamówienia.

 

Zwrot płatności następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, chyba że do tego czasu sklep nie otrzymał zwrcanego towaru lub dowodu jego nadania.

 

Zwrot następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, chyba że Klient wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu.

 

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

 

Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.

 

Uwaga:

 

Klient po otrzymaniu towaru może sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy oraz funkcjonowanie – ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym.

 

Klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą, np. produkty z zerwaną folią zabezpieczającą, produkty w niepełnej ilości, produkty noszące znaki używania

0%